Штучні ялинки в Iвано-Франківську та на Закарпатті

Бажаєте прикрасити свою оселю на Новий рік красивою та безпечною штучною ялинкою? Наш інтернет-магазин пропонує багатий вибір штучних ялинок і сосен! Ми продаємо продукцію, зроблену в Україні, яка виробляється за сучасними технологіями з екологічно чистої сертифікованої сировини українського, італійського та польського виробництва. Офіс нашого магазину розташований в Києві, але ми доставляємо товари в усі міста України, наприклад у Івано-Франківськ та Ужгород.

На сторінках нашого сайту ви зможете купити близько 60 різних видів штучних ялинок і сосен. Різноманітність моделей дуже велика і ви зможете вибрати саме ту, яка ідеально прикрасить вашу домівку. Наші штучні ялинки і сосни зроблені з матеріалів, які дозволяють отримати максимально природний вигляд дерев.

Наші ялинки та сосни екологічно безпечні та пожежостійки, що особливо важливо для родин з дітьми та тваринами.

Доставка

 • Iвано-Франкiвськ
 • Ужгород
 • Калуш
 • Коломия
 • Мукачево

Як замовити ялинку або сосну?

Придбати штучні ялинки та сосни на нашому сайті можна для будь-якого міста України, в тому числі для Івано-Франківська або Ужгорода. Доставкою займаються кур’єрські служби «Нова Пошта» та «Міст-Експрес». Поставка здійснюється за умови часткової (з післяплатою) або повної передоплати. Забрати своє замовлення ви зможете в найближчому до вас відділенні де немає обмежень по вазі:

novaposhta
mist

Нова Пошта

Iвано-Франкiвськ

 • №1: вул. Мазепи, 175б (в’їзд з вул. Довженка, територія бази «Гурман»)
 • №4: вул. Юності, 62б

Ужгород

 • №1: вул. Верещагіна, 16

Мист-Экспресс

Iвано-Франкiвськ

 • ОВ №13, ул. Чорновола Вячеслава, 157

Ужгород

 • ППВ №100, пл. Кирилла и Мефодия, 5а
 • ППВ №30, ул. Краснодонцев, 1

Продукція розподілена на три великі групи:

 1. Звичайні штучні сосни і ялинки, високоякісні вироби, які виглядають дуже природньо, їх висота від 1 до 4 метрів.
 2. Литі сосни і ялинки, ці дерева виробляються за унікальною технологією, яка дозволяє точно відтворити красу хвойних порід дерев. Ялинки та сосни, зроблені за цим методом, практично не відрізняються від справжніх. Висота литих дерев від 1,5 до 3 метрів.
 3. Висотні ялинки та сосни, які можна без побоювань використовувати на вулиці взимку, висотою від 3,5 до 12,5 метрів, ці дерева зроблені зі спеціальних матеріалів, що мають підвищену стійкість до впливу зовнішнього середовища.

У нашому магазині ви обов’язково знайдете свою новорічну красуню! Наші консультанти готові відповісти на будь-які ваші питання.

Вся наша продукція сертифікована відповідно до вимог законодавства України!

Ми постачаємо продукцію прямо від виробника, завдяки чому можемо запропонувати низкі ціни на наші товари!

Ми гарантуємо 100% якість наших ялинок і сосен.

Сподобались ялинки? Запропонуйте друзям:

ВНИМАНИЕ! Магазин "Мега Елки" в сезоне 2021 не работает. Всю нашу продукцию и актуальные цены Вы можете посмотреть на сайте производителя https://sale.elkiua.com.ua